Antywindykacja

Obrona przed firmami windykacyjnymi


Kancelaria Prawna posiada doświadczenie i dysponuje dużym potencjałem, aby skutecznie bronić Klientów - dłużników przed agresywnym działaniem i nadużyciami podmiotów windykacyjnych. Naszym celem jest ochrona dłużnika oraz uświadomienie Klientowi - dłużnikowi, że może się bronić i nie zawsze jest na przegranej pozycji.

Jeżeli więc i Ty znalazłeś się w którejś z poniższych przedstawionych sytuacji:

  • Dostałeś z sądu nakaz zapłaty, zgodnie z którym powinieneś zapłacić firmie windykacyjnej określoną kwotę i nie wiesz co masz dalej zrobić?
  • Dostałeś telefon z firmy windykacyjnej i grożono Ci komornikiem, postępowaniem egzekucyjnym itp.?
  • Otrzymałeś wezwanie do zapłaty albo upomnienie od firmy windykacyjnej?
  • Był u Ciebie w domu pracownik firmy windykacyjnej i żądał zapłaty?

to na pewno nie płać, nie podpisuj żadnych dokumentów ani nie zgadzaj się na jakiekolwiek ugody i porozumienia (nawet telefonicznie). W szczególności nie obawiaj się, jeśli dostałeś sądowy nakaz zapłaty lub wyrok, ponieważ to nie zamyka Ci jeszcze drogi, aby się bronić.

Pamiętaj, że nawet jeśli faktycznie zapomniałeś zapłacić jakiś rachunek czy fakturę sprzed kilku lat, to nie zawsze oznacza to, że musisz je zapłacić obecnie.

Zapraszamy do Kancelarii na bezpłatną poradę prawną. Przeanalizujemy Twoją sytuację, doradzimy jak należy postąpić, a jeśli będzie taka potrzeba, to skontaktujemy się z firmą windykacyjną, abyś już więcej nie był niepokojony żadnymi pismami ani telefonami lub poprowadzimy w Twoim imieniu sprawę sądową.

Jesteśmy po to, aby pomóc w tych trudnych i stresujących chwilach, skutecznie bronić i dochodzić praw naszych Klientów zarówno przed sądem, jak i w ramach indywidualnych negocjacji.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Kancelarią, aby przekonać się, że zajmiemy się sprawą profesjonalnie i skutecznie.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Kancelarią aby przekonać się, że zajmiemy się sprawą profesjonalnie i skutecznie.